У МЗС Польщі сподіваються на примирення з Україною в історичних питаннях

  10 Лютого, 2018 17:12
  Варшава буде намагатися знайти спільну мову з Києвом.

  Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович сподівається, що під час зустрічі з українськими колегами їм вдасться врегулювати історичну суперечку.

  Про це міністр заявив після зустрічі естонським колегою у Варшаві, повідомило "Радіо Польща".

  За словами Чапутовича, Польща розуміє стурбованість офіційного Києва з приводу поправки до закону про Інститут національної пам'яті. Тому глава МЗС сподівається залагодити суперечку на зустрічі віце-прем'єрів Польщі та України, яка повинна відбутися наступного тижня.

  "Я сподіваюся, що ця зустріч відбудеться. Принаймні ми отримали цьому підтвердження. Ми запланували дискусію про історичні відносинах між нашими країнами, ми також маємо намір домогтися дозволу з боку української влади на проведення ексгумаційних робіт", - сказав міністр.

  Нагадаємо, в 2017-му році Україна заборонила Польщі проводити ексгумації на своїй території. Через це МЗС Польщі заборонило в'їзд до країни ряду українських чиновників, що відповідають за історичну політику.

  Після цього Варшава прийняла поправки в закон про Інститут національної пам'яті Польщі, які передбачають покарання за заперечення злочинів українських націоналістів.

  Теги : Польща МЗС Польщі Яцек Чапутович
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів