У Москві припинив існування автозавод ЗіЛ

  12 Лютого, 2016 12:39
  ЗіЛи більше не вийдуть зі старого московського конвеєра.

  Найстаріший російський автомобільний завод ЗіЛ у Москві, який в лютому мав відсвяткувати сторічний ювілей, припинить своє існування, повідомив milnavigator.com.

  В департаменті майна Москви повідомили, що після ліквідації цех по штампуванню запчастин переїде в технополіс "Москва". На цей момент на заводі ще виробляє комплектуючі для автомобілів спільна російсько-японська компанія Alpha Automotive Technologies (ААТ).

  Серед продукції понад 150 видів дахів, капотів, крил та інших комплектуючих для машинокомплектів альянсу "Renault — Nissan — АвтоВАЗ" і "Peugeot — Citroen — Mitsubishi". Потужності ААТ перебазують в новий цех в будівлі С24 технополісу "Москва". Рішення про переїзд прийняли, щоб зберегти чинне автовиробництво і щоб звільнити території заводу ЗіЛ під нову забудову.

  Зазначимо, що на цей момент завод практично знесений, а із 60 тис. співробітників залишилося близько 300 осіб.


  Нинішній стан підприємства
  Нинішній стан підприємства

  Нагадаємо, що завод ЗіЛ був побудований у 1916 році і на ньому виготовляли вантажівки. Перший контракт на постачання півтори тисячі машин замовникам був укладений наприкінці лютого 1916 року. За весь час роботи підприємство не раз змінювало свою назву, пережило націоналізацію, громадянську і Другу світову війни.

  Теги : автомобіль авто ЗіЛ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів