У Москві невдоволені перейменуванням вулиць в Україні

  2 Жовтня, 2015 17:34
  Стверджують, що таких "нездорових" кроків у себе в місті не зроблять.
  м. Москва
  Фото: відкриті джерела
  м. Москва

  У Москві заявили, що назви об'єктів та вулиць, пов'язані з Україною, ніколи не зникнуть з карти міста, пишуть російські ЗМІ.

  За словами заступника столичного мера Леоніда Печатникова, цього не станеться ні за яких умов. А те, що українська влада почала терміново змінювати всі назви, пов'язані з Росією, посадовець назвав незаразним "дебілізмом".

  "Я лікар і знаю багато заразних захворювань. Дебілізм, на щастя, до заразних захворювань не відноситься, тому в Москві ніяких назв, пов'язаних з Україною та з Києвом, мінятися не буде", - сказав Печатников.

  Нагадаємо, в Україні, згідно з прийнятими владою рішеннями, будуть перейменовані вулиці та об'єкти, які носять назви на честь нашого північного сусіда.

  Зокрема, Московський міст носитиме ім'я архітектора Георгія Фукса, вулиця Московська стане Старопечерською, Московський проспект буде Куренівським, Московська площа стане Деміївською.

  Варто додати, що раніше Росія діяла лише за дзеркальним принципом, запроваджуючи у відповідь контрсанкції, зокрема, на економічні утиски міжнародної спільноти та України.

  Теги : Росія Москва назви вулиць
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів