У Москві цієї ночі помер російський актор Лев Дуров

  20 Серпня, 2015 09:14
  За день до смерті 83-річний народний артист переніс термінову операцію.
  Фото з відкритих джерел

  Відомий російський актор театру та кіно Лев Дуров помер сьогодні вночі в одній із московських лікарень. Йому було 83 роки.

  Інформацію про смерть підтвердила його дочка Катерина, повідомляють російські видання. За її словами, батька не стало за десять хвилин до першої години ночі.

  За даними ЗМІ, за добу до смерті народному артисту зробили термінову операцію та ввели у стан медикаментозної коми. На початку ж серпня Дуров переніс екстрену ситуацію на серці, після чого лікарі діагностували в нього важку пневмонію.

  Поки що невідомо, коли буде прощання з артистом.

  Довідка. Російський актор, режисер, народний артист СРСР Лев Дуров народився 23 грудня 1931 року в Москві. У 1954 році після закінчення школи-студії МХАТ Дуров був прийнятий в трупу Центрального дитячого театру, потім перейшов у 1963 році в театр імені Ленінського комсомолу, а в 1967 році - до Московського драматичного театру на Малій Бронній, де працював до останнього часу.

  У кіно Дуров зіграв більше 200 ролей. Всенародну популярність принесли роботи в картинах "Я крокую по Москві", "Старики-розбійники", "Сімнадцять миттєвостей весни", "Велика перерва", а також фільми "Не послать ли нам гонца?" і "Місяцем був повний сад".

  Теги : смерть Лев Дуров
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів