У Молдові поліція розігнала протестувальників проти підвищення тарифів

  1 Серпня, 2015 11:32
  Молдавські правоохоронні органи ліквідували наметовий табір протестувальників під назвою "Містечко свободи".

  У п'ятницю ввечері, 31 липня поліція Молдови разом із співробітниками приватного охоронного підприємства розігнала учасників акції протесту в Кишиневі проти підвищення тарифів на газ і електроенергію.

  Учасників акції протесту витягали за руки і за ноги з наметів. Деякі протестувальники отримали поранення в результаті застосування сили поліцейськими. Серед травмованих цивільний активіст Костянтин Світличний.

  У Молдові вже другий тиждень поспіль не вщухають протести проти підвищення тарифів на електроенергію і газ, які проводяться як у будівлі Національного агентства з регулювання в енергетиці (НАРЕ).

  Протестуючі розбили наметове містечко перед будинком віце-голови Демократичної партії Молдови Володимира Плахотнюка. Протест проходить без партійних прапорів і в ньому можуть брати участь всі громадяни країни, які обурені діями олігархів. З кінця минулого тижня біля будівлі постійно перебувають кілька десятків людей.

  Нагадаємо, днями в Молдові було сформовано новий проєвропейський уряд. Прем'єр-міністром країни став висуванець Ліберально-демократичної партії Молдови Валеріу Стрілець. Він пообіцяв боротися з корупцією, підтвердив, що Молдова залишається прихильною шляху євроінтеграції. Він також заявив про курс на поглиблення відносин з Румунією, Україною, США, і прагненню нормалізації відносин з РФ.

  Теги : молдова Кишинів
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів