У Лукашенка російському послу рекомендують "вникнути у специфіку країни" та проявити більше поваги

  15 Березня, 2019 12:22
  У Білорусі впевнені, що відносини між ними з РФ набагато глибші, ніж штучний, підтасований набір цифр, за який регулярно чіпляється російський дипломат.

  Міністерство зовнішніх справ Білорусі заявило, що російський посол Михайло Бабич, що пообіцяв не допустити в Білорусі "кольорових революцій", не побачив різниці між "федеральним округом" та "незалежною державою".

  Про це інформує Белсат із посиланням на слова представника білоруського МЗС Анатолій Глаз.

  Зазначається, що в одному з березневих інтерв’ю кремлівським ЗМІ посол у Білорусі Михайло Бабич повідомляв, що "будь-який напад на Білорусь Москва вважатиме нападом на Росію зі всіма наслідками", а у лютому заявляв, що "Захід витрачає мільярди на антиросійську пропаганду у Білорусі", коментуючи можливість вступу держави в ЄС.

  Водночас представник білоруських дипломатів Глаз переконаний, що "відносини між їхніми країнами набагато глибші, ніж штучний, підтасований набір цифр, за який регулярно чіпляється російський дипломат".

  "Хотілося б порекомендувати більше часу присвятити специфіці країни перебування, познайомитися з її історією і проявити більше поваги",  – підкреслив Глаз.

  На думку представника МЗС Білорусі, за короткий час перебування у Білорусі Бабич "просто не зрозумів різниці між федеральним округом та незалежною державою".

  Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко казав, що Білорусь успішно налагоджує співпрацю з Європейським Союзом, однак у Росії це викликає "алергію" та "істерику".

  Теги : Білорусь РФ лукашенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів