У Конституційному суді РФ буде оскаржено приєднання Криму

  30 Червня, 2015 16:49
  Скаргу було подано в суд російськими активістами.

  Голова Товариства захисту прав споживачів "Громадський контроль" Михайло Аншаков подав до Конституційного суду скаргу з проханням розглянути приєднання Криму на відповідність Основному закону.

  Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

   

  Заявники вважають, що "за змістом, який надається закону правозастосовчою практикою, є можливим порушення права громадян на об'єднання", закріпленого в частині 1 статті 30 Конституції.

  Скарга було зареєстровано Конституційним судом Росії.

  Нагадаємо, Володимир Путін звинуватив Товариство захисту прав споживачів в обслуговуванні інтересів іноземної держави. Причиною такої реакції послужило поширення організацією пам'ятки про відвідування Криму, в якій туристам рекомендувалося їхати на півострів тільки з дозволу української влади.

  За словами Михайла Аншакова, до них зверталися туристи, яким відмовили у візах інших країн після відвідин Криму.

  Публікація пам'ятки зумовила звернення Генпрокуратури Росії до слідчих органів з метою порушення кримінальної справи щодо закликів до порушення цілісності країни. Роскомнадзор, своєю чергою, заблокував сторінку з пам'яткою. Пізніше пам'ятку було перенесено в архів, який згодом теж було заблоковано, а публікацію на сайті ТЗПС – змінено.
  Теги : Крим Путін Росія Роскомнадзор Товариство захисту прав споживачів РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів