У Коломойського кажуть, що Лондонський суд зняв арешт з його активів

  4 Грудня, 2018 18:12
  Відповідачам мають компенсувати судові витрати в розмірі 7,5 млн фунтів.

  Лондонський Високий суд постановив, що всесвітній арешт активів екс-акціонерів "ПриватБанку" Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова є незаконним рішенням. Про це йдеться у прес-релізі юридичної компанії Fieldfisher.

  "Високий суд Лондона повністю відхилив позов Приватбанку до Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова і наказав українському банку повністю відшкодувати понесені судові витрати двом своїм колишнім основним акціонерам", - йдеться у прес-релізі.

  У Fieldfisher зазначили, що ухвалений вердикт про арешт є помилковим, а "ПриватБанк" навмисно сфабрикував позов таким чином, щоб у банку з'явилася можливість залучити Коломойського і Боголюбова до розгляду.

  Відзначається, що суд зобов'язав "Приватбанк" в повній мірі відшкодувати судові витрати пана Коломойського, включаючи проміжний платіж в розмірі 4 мільйонів фунтів стерлінгів.

  Ендрю Лафферті, партнер юридичної компанії Fieldfisher и представник пана Коломойського заявив наступне: "Ми раді, що суддя встановив, що Всесвітній Арешт Активів повинен бути знятий в результаті серйозних і навмисних приховань і спотворення фактів з боку "Приватбанку" перед судом в ході слухань, на яких Світовий Арешт Активів було накладено і на яких відповідачі не були присутні. Пан Коломойський завжди стверджував, що позови, подані банком, політично мотивовані, помилкові і будуть програні".

  Як відомо, українські суди прийняли 19 рішень за позовами Національного банку (НБУ) проти екс-акціонера "Приватбанку" Ігоря Коломойського і пов'язаних з ним компаній, стягнувши близько 1 млрд гривень.

  Теги : Коломойський Приватбанк Боголюбов Високий суд Лондона
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів