У Каннах запрацював Український національний павільйон

  14 Травня, 2015 11:17
  На кінофорумі представлені українські фільми 2014-2015 років, завершені або на стадії виробництва. Також Україна представляє 15 короткометражок.

  На Каннському кіноринку, у рамках 68-го Каннського міжнародного кінофестивалю, відкрився Український національний павільйон.

  Про це повідомило Державне агентство України з питань кіно.

  Як зазначається, український павільйон може показати досягнення свого кінематографа, а також це дасть можливість налагодити професійні контакти з представниками міжнародних виробничих та дистриб’юторських компаній. 

  Заради цього було оновлено каталог українського кіно, який включає в себе інформацію про вітчизняні фільми, створені у 2014-2015 роках.

  Голова Держкіно Пилип Іллєнко разом з українськими режисерами та продюсерами представить нові українські проекти - або вже закінчені, або на стадії work in progress: це фільми "Максим Оса" (реж. Іван Сауткін, у виробництві), "Голубе плаття" (реж. Ігор Мінаєв, закінчений), "Гніздо горлиці" (реж. Тарас Ткаченко, у виробництві) та "Окупація" (у виробництві).

  Так само будуть презентовані фільми "Тепер я буду любити тебе" (реж. Ширман, пост-продукція) і Good Game Well Played (реж. Фетісова, у розробці). А на самому кіноринку 16 травня у Палаці фестивалів відбудеться показ фільму режисера Анатолія Матешка "Полон" (Captivity).

  До того ж у програмі Short Film Corner Каннського кінофестивалю наявні 15 короткометражок, зроблених в Україні або за участі українських кінематографістів.

  Відзначимо, що Каннський кіноринок - це найбільший кінофорум світу, і Україна на ньому представлена восьмий рік поспіль. 

  Теги : фільми Україна Канни кінофестиваль
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів