У Хорватії відбуваються парламентські вибори

  8 Листопада, 2015 10:44
  Головні фаворити на виборах: соціал-демократична партія чинного прем`єр-міністра Зорана Мілановіча SDP та опозиційна до уряду правоконсервативна партія президента Хорватії Колінди Грабар-Кітаровіч HDZ.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Громадяни Хорватії у неділю, 8 листопада, обирають новий склад парламенту.

  Про це повідомляє Deutsche Welle.

  Головними фаворитами на виборах вважають соціал-демократичну партію чинного прем`єр-міністра Зорана Мілановіча SDP та опозиційну до уряду правоконсервативну партію президента Хорватії Колінди Грабар-Кітаровіч HDZ.

  Ще півроку тому рейтинги соціал-демократів значно поступалися рівню підтримки основних конкурентів. Утім, завдяки гуманній політиці під час кризи біженців, уряду вдалося збільшити кількість прихильників SDP.

  "Право голосу на виборах мають 3,8 млн громадян, які обиратимуть 151-го депутата. Виборчі дільниці працюватимуть до 19 години за місцевим часом. Перші результати виборів стануть відомі не раніше 22 години", - йдеться у повідомленні.

  Нагадуємо, що голосування відбувається також на тлі стагнації економіки. У Хорватії, яка 2013 року стала членом ЄС, досі триває рецесія, що розпочалася внаслідок фінансової кризи 2008 року. Кількість безробітних сягнула рівня близько 20% населення.

  Теги : Хорватія парламентські вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів