У Франції хочуть розробити нове законодавство проти порушників несанкціонованих акцій

  8 Сiчня, 2019 09:32
  Уряд планує заборонити носіння масок на демонстраціях.

  Прем’єр-міністр Франції Едуард Філіп оголосив про намір покарати порушників масових протестів, та хоче розробити нове законодавство проти них.

  Про це пише BBC.

  За словами Філіпа, у наступну хвилю протестів залучать 80 тисяч членів сил безпеки.

  Філіп зазначив, що уряд підтримає "новий закон, що карає тих, хто не поважає вимогу узгоджувати (протести. - ред.), тих, хто бере участь у несанкціонованих демонстраціях, і тих, хто приходить на демонстрації з масками на обличчях".

  Прем’єр додав, що встановленим порушникам заборонятимуть брати участь у демонстраціях, як це, каже він, заборонили футбольним хуліганам.

  Закон буде спрямований проти "порушників, а не платників податків, які повинні заплатити за завдану шкоду" під час акцій протесту, зауважив Філіп.

  Нагадаємо, в листопаді у Франції громадяни, обурені підвищенням ціни на пальне, організували рух "Жовті жилети", серед яких переважно були невдоволені автомобілісти.

  Протестувальники вимагали скасувати підвищення цін на бензин, однак згодом перелік вимог розширили: підвищення мінімальної зарплати, індексація пенсій, боротьба з безробіттям тощо.

  Спершу акції були мирними, та поступово радикалізувалися: перетворювалися у заворушення та погроми.

  Теги : Франція Еммануель Макрон
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів