У Європі пишаються включенням до "чорного списку" Путіна

  1 Червня, 2015 23:08
  Зокрема, Президент Литви Даля Грібаускайте назвала честю, що її радник є у цьому списку. Інші політики вірять: якщо їх бояться, значить вони на правильному шляху.
  Фото з відкритих джерел

  Деякі європейські лідери та політики більше з гумором, аніж серйозно сприйняли так званий "чорний список" Росії, у який вона включила 89 політиків Євросоюзу із забороною в’їзду на територію РФ.

  Так, наприклад, Президент Литви Даля Грібаускайте заявила, що навіть пишається включенням до "чорного списку" її радника з питань зовнішньої політики Йовіти Нелюпшене, як передає Delfi.

  Грібаускайте сказала, що може цьому тільки радіти, адже у списку Росії - найвідоміші політики Європи. Для неї це не ганьба, а "величезна оцінка", що ім’я її радника стоїть поруч із такими відомими прізвищами.

  У свою чергу, бельгійський євродепутат Марк Демесмекер також не дуже засмутився від внесення його до "чорного списку" Росії, передає Радіо Свобода.

  Навпаки – він заявив, що йому навіть приємно потрапити до списку поважних осіб, і це означає, що він добре робить свою роботу.

  За його словами, цей список означає, що Путін справді боїться європейських політиків. А це, у свою чергу, доводить те, що вони на правильному шляху. 

  Теги : Путін Росія Європа Грібаускайте чорний список
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів