У Чечні побили журналістів та правозахисників і спалили їх мікроавтобус

  9 Березня, 2016 21:59
  До працівників ЗМІ та правозахисників на Північному Кавказі поставились не доброзичливо.

  На території Чеченської Республіки Російської Федерації побили групу журналістів та правозахисників, а їх мікроавтобус спалили, повідомив "Коммерсант".

  Журналісти, в тому числі іноземні, брали участь в організованому правозахисниками прес-турі і поверталися з Інгушетії до Грозного. Самі журналісти проживали в столиці Чечні, але база правозахисників знаходилась в Інгушетії.

  "Іноді з Чечні машини нас переслідували до кордону, але потім зупинялися. Сьогодні за нами їздили і тут, і там", - розповів постраждалий журналіст Єгор Сковорода з "Медіазони".

  За мікроавтобусом їздила в середу срібна "Лада Пріора". На зворотному шляху мікроавтобус підрізали кілька легковиків, а з машин вийшли кілька чоловіків у медичних масках і з битами.

  За словами Сковороди, люди з битами кричали про те, що начебто журналісти захищають терористів, які вбивали їх батьків.

  "Ми лягли на підлогу, але вони почали кричати, щоб ми вийшли. Коли всі пасажири залишили автобус, нападники підпалили його і втекли", - розповів журналіст.

  Працівникам ЗМІ допомогли проїжджі водії, які викликали ДАІ та "швидку".

  Зазначається, що в мікроавтобусу згоріли всі речі і документи журналістів та правозахисників. Також пасажири згорілого автобуса отримали травми різного ступеня тяжкості, а найбільше постраждала журналістка зі Швеції.

  Теги : Росія правозахисник Чечня ЗМІ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів