У Білорусі проголосувало 51,2% виборців

  11 Жовтня, 2015 14:27
  Відповідно до Виборчого кодексу Білорусі, вважається, що вибори президента відбулися, якщо в голосуванні взяло участь більше половини громадян країни.
  Лукашенко проголосував
  Фото з офіційного сайту президента Білорусі
  Лукашенко проголосував

  Явка виборців на виборах станом на 12.00 склала 51,2%.

  Про це повідомляє інформагентство БЕЛТА.

  Найбільше виборців проголосувало у Вітебській області - там бюлетені отримали 59,8% громадян, найнижча явка поки в місті Мінську - 39,29%. За межами країни проголосували 50,51% громадян.

  Відповідно до Виборчого кодексу Білорусі, вважається, що вибори президента відбулися, якщо в голосуванні взяло участь більше половини громадян країни, включених до списку виборців.

  У свою чергу Президент вважається обраним, якщо за нього проголосувало більше половини громадян, які взяли участь у голосуванні.

  Нагадаємо, дострокове голосування на виборах глави білоруського держави почалося ще 6 жовтня. З вівторка по суботу у виборах взяли участь понад 30% громадян.

  У Лукашенка на цих виборах три офіційно зареєстрованих конкурента: лідер ліберал-демократів Сергій Гайдукевич, козачий отаман Микола Улаховіч і активістка демократичного руху "Говори правду!" Тетяна Короткевич.

  Теги : Білорусь лукашенко вибори
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів