У Берліні очікують складних переговорів по Донбасу у "нормандському форматі"

  11 Червня, 2018 10:12
  В МЗС Німеччини зазначають, що на переговорах мають намір обговорити можливість розміщення на Донбасі місії миротворців ООН.

  Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас очікує складних переговорів під час зустрічі глав МЗС країн "нормандської четвірки" ( Німеччина, Франція, Україна та Росія) в Берліні у понеділок, 11 червня.

  Про це Маас сказав в інтерв'ю виданню Bild, передає DW.

  Він розповів про намір обговорити на майбутніх перемовинах можливість розміщення на Донбасі місії миротворців ООН.

  Німецький урядовець вказав зокрема на те, що "інтереси та позиції України й Росії у багатьох сферах" мають значні розбіжності. Утім, за словами Мааса, слід спробувати все, щоб досягти тривалого перемир'я, відведення важких озброєнь та покращення гуманітарної ситуації для людей на Донбасі, які страждають.

  Водночас очільник німецького зовнішньополітичного відомства наголосив, що тривала відсутність прогресу у виконанні Мінських домовленостей ускладнила ситуацію для людей на Сході України, "які нічого не бажають так сильно, як миру".

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко виступає за обговорення лідерами "нормандського формату" питання введення миротворчої місії ООН на Донбас до кінця поточного року.

  Теги : Донбас Нормандська четвірка миротворча місія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів