Відносини між Туреччиною та РФ нормалізуються на початку 2016 року - міністр

  21 Грудня, 2015 11:16
  Міністр торгівлі і митниці Туреччини прогнозує, що криза у відносинах з Російською Федерацією триватиме не довше, ніж до березня 2016 року.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр торгівлі і митниці Туреччини Бюлент Тюфенкчі прогнозує, що криза у відносинах з Російською Федерацією завершиться у березні 2016 року.

  Про це він заявив в інтервʼю місцевій газеті.

  "І російська сторона, і ми зі свого боку робимо все можливе, щоб зменшити негативний вплив санкцій на обидва народи. Напруга поступово зменшується, і ми прогнозуємо, що в лютому-березні вона зійде нанівець", – йдеться в заяві.

  Крім того, коментуючи ситуацію, яка склалася після заборони на ввезення турецьких продуктів до Росії, Тюфенкчі зазначив, що його відомство дійсно відзначило зменшення митних платежів від експорту у цьому місяці, проте турецькі виробники змогли швидко переорієнтуватись на інші ринки збуту, зокрема Румунію.

  Також міністр наголосив, що санкції матимуть мінімальний вплив на банківський сектор і користувачі кредитних карток не відчують впливу.

  Нагадаємокраїни Євросоюзу і Туреччина не пропустили крізь свою територію російську військову авіацію, що начебто мала завдати ударів по позиціям ІДІЛ.

  Теги : Росія Румунія санкції туреччина
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів