Трамп за 3 місяці зібрав $30 млн на кампанію з переобрання

  15 Квiтня, 2019 16:04
  Всього команда Трампа планує залучити на його переобрання мільярд доларів.

  Команда президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа за 3 місяці зібрала 30 млн доларів на фінансування нової виборчої кампанії в 2020 році, повідомляє The Washington Post.

  Зазначається, що загальна сума пожертвувань з урахуванням минулорічних переказів склала майже 41 млн доларів – безпрецедентна сума на такій ранній стадії кампанії.

  Майже 99% усіх пожертвувань складають 200 доларів або менше, а середній внесок трохи більше 34 доларів. Лідери демократів, сенатори Берні Сандерс і Елізабет Уоррен, мобілізували в сумі 39 млн доларів.

  За словами менеджера кампанії Трампа Бреда Парскейла, збір коштів в першому кварталі показує, що Трамп "знаходиться в значно більш сильній позиції, ніж будь-який попередній діючий президент, який балотується на переобрання".

  Дональд Трамп офіційно запустив кампанію свого переобрання через кілька годин після інавгурації у січні 2017 року. Жоден з діючих президентів ніколи не робив це настільки рано.

  Команда Трампа планує залучити на його переобрання мільярд доларів. Як відомо, президентські вибори в США пройдуть у 2020 році.

  Нагадаємов Конгресі США розслідують, чи зловживав Трамп на посаді президента.

  Теги : США вибори Дональд Трамп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів