Трамп визнав причетність Путіна до атак на США

  7 Сiчня, 2017 11:45
  Дональд Трамп офіційно визнав, що до кібератак на інфраструктуру США причетна РФ.

  Обраний президент США Дональд Трамп визнав факт причетності РФ до кібератак на інфраструктуру США, заперечивши, однак, їхній вплив на результати виборів.

  Про це йдеться у спеціальній письмовій заяві, поширеній офісом Трампа – "У той час як Росія, Китай, інші країни, груп і люди за межами США, послідовно намагаються зламати кібер-інфраструктури наших державних установ, підприємств та організацій, в тому числі Національного комітету демократів (Демократичної партії – ред.), не було абсолютно ніякого впливу на результат виборів".

  Зазначимо: заяву було оприлюднено після двогодинної зустрічі Трампа з представниками трьох американських спецслужб, під час якої  ФБР, ЦРУ та Агентство з національної безпеки представили майбутньому президенту доповідь щодо впливу спецслужб РФ на вибори.

  Крім того, пізніше було розсекречено та оприлюднено  частину відповідного звіту щодо питання, за яким американські розвідники дійшли згоди, щодо причетності вищого керівництво РФ, включно з Путіним, до кампанії з незаконного впливу на хід президентських виборів в США.

  Теги : Путін Росія США Дональд Трамп
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів