Трамп розкритикував Обаму через відсутність належної підтримки України

  12 Вересня, 2015 09:27
  На думку Трампа, частину проблем, яку Україна має зі Сполученими Штатами є те, що Путін не поважає Обаму.
  Дональд Трамп
  Фото з відкритих джерел
  Дональд Трамп

  Американський підприємець Дональд Трамп , який наразі лідирує серед претендентів на посаду президента США від Республіканської партії розкритикував президента США Барака Обаму та країни Європейського Союз через відсутність належної підтримки України.

  Про це він сказав під час прямого відео-включення в рамках 12-ї щорічної Ялтинської європейської стратегії.

  Трамп заявив, що Україна повинна мати більший рівень поваги від інших європейських країн, які повинні активніше її підтримувати.

  ”Я не думаю, що Україна має належну повагу з інших частин Європи. І мова йде про повагу, яку Україна заслуговує, і вона довела це впродовж багатьох років...”, - наголосив республіканець.

  До того ж, він стверджує, що ”Сполучені Штати надавали підтримку Україні більше на словах, ніж якимсь іншим чином”.

  При цьому він заявив, що чинний президент США Барак Обама не є сильним лідером держави.

  ”Він не робить те, що він повинен робити для України. До цього часу ми маємо лицемірство, і у нашій країні ми називаємо це лицемірством, і не чим іншим... Частиною проблеми, яку Україна має зі Сполученими Штатами є те, що Путін не поважає нашого президента”, - наголосив Трамп.

  Це на його думку є великою проблемою не тільки у відносинах з Україною, а і у більш ширшому розумінні у відносинах на міжнародній арені.

  Трамп розповів, що уважно стежить за подіями в Україні впродовж останніх декількох місяців, і вважає, що це ”дивовижно, через що Україна пройшла”.

  Республіканець заявив, що Україна має неймовірних людей з неймовірним духом, і у цьому зв`язку він висловив сподівання, що Україні вдасться гідно відповісти на всі поточні виклики.

  Нагадаємо, 12-та щорічна зустріч YES розпочалася 11 вересня у Києві.

  Теги : Дональд Трамп
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів