Трамп готовий витратити на президентську кампанію $ 1 млрд

  16 Серпня, 2015 10:36
  Американський бізнесмен Дональд Трамп, один з можливих кандидатів на президентських виборах від Республіканської партії США, заявив, що готовий витратити на свою виборчу кампанію $ 1 млрд, якщо в цьому буде необхідність.
  Дональд Трамп
  Дональд Трамп

  "Так, якщо знадобитися, я готовий витратити їх. Я заробляю до 400 млн доларів на рік, так що яка різниця? Що я хочу, так це зробити нашу країну ще більш великої", - заявив він в ході поїздки по штату Айова.

  Республіканець також додав, що його перевага перед противниками по президентській гонці полягає в тому, що він сам спонсорує свою кампанію.

  Деякі висловлювання Трампа викликали невдоволення латиноамериканських активістів та правозахисних груп. Зокрема, у разі своєї перемоги на президентських виборах він пообіцяв депортувати з США нелегальних іммігрантів.

  "(Їм, - ред.) Доведеться виїхати. Або у нас буде країна, або у нас не буде країни", - сказав мільярдер, додавши, що збирається створити "цілий набір нових стандартів" імміграції.

  Нагадаємо, Дональд Трамп оголосив про своє висунення в президенти США в середині червня 2015 року. Серед усіх кандидатів від Республіканської партії лідирує саме він.

  Теги : США Дональд Трамп Республіканська партія США
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів