Тортури, насильство, арешти: США оприлюднили звіт про порушення прав людини в Криму

  14 Березня, 2019 09:48
  З моменту анексії "суддівство" на півострові не було ні незалежним, ні об'єктивним.

  В анексованому Росією Криму продовжують порушувати права людини, а злочини, що стосуються цього, практично не розслідуються.

  Про це йдеться в звіті Державного департаменту Сполучених Штатів Америки щодо дотримання прав людини в світі у 2018 році, говориться в повідомленні на сайті Держдепу.

  Звіт, оприлюднений 13 березня, наводить довгий перелік сфер, де російська влада на півострові порушує права людини.

  Зокрема, зазначаються наступні порушення: "зникнення, тортури, включаючи каральну психіатрію, погане поводження з затриманими в якості покарання, або для того, щоб отримати визнання; довільні арешти і затримання, в тому числі з політичних причин; порушення приватності, жорсткі обмеження свободи волевиявлення і ЗМІ, включаючи закриття видань і застосування насильства проти журналістів та обмежень Інтернету, включаючи блокування сайтів".

  "42 людини стали жертвами примусових зникнень з 2014 до 30 червня 2018 року. Серед зниклих 27 етнічних українців, дев'ять кримських татар, чотири таджика, одна людина російсько-татарського походження і один узбек", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, наголошується, що "суддівство" в Криму не було ні незалежним, ні об'єктивним. Судді, прокурори і адвокати діяли в рамках політичних директив, і результати судових розглядів, як виявилося, були визначені заздалегідь через урядове втручання.

  Нагадаємо, колишній губернатор Одеської області Саакашвілі заявив, що президент України Порошенко планував обміняти Крим на членство в Євросоюзі.

  Теги : Крим США анексія Криму права людини
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів