Тисячі мешканців Лондона вийшли на протест проти візиту Трампа

  4 Червня, 2019 15:04
  Серед британців Трамп – найменш улюблений іноземний лідер.

  Тисячі британців у вівторок вийшли в центр Лондона з протестом проти офіційного візиту американського президента Дональда Трампа.

  Про це інформує агентство Reuters.

  Видання зазначає, що учасників акції було набагато менше, ніж у липні 2018-го – коли Трамп уперше відвідав Британію як президент.

  Протест "очолив" іграшковий Трамп, який сидів на золотому унітазі зі спущеними штанами. На плакатах протестувальників були дотепні, іноді грубі вислови: "Трамп не стоїть! Ми цілком здатні сформувати свою політику", "Ви не можете прийти до расизму" тощо.

  Одна з учасниць акцій Анна Фентон сказала, що Трамп – неосвічений 70-річний чоловік, який живе з привілеями. Протест дівчина пояснила висловленням солідарності з людьми, які постраждали через політику американського лідера – жінок, гомосексуалістів і трансгендерів.

  Серед британців Трамп є одним із найвідоміших і найменш улюблених іноземних лідерів. Лише 21% опитаних сказали, що позитивно ставляться до нього. Серед жінок цей показник скоротився до 14%.

  Нагадаємо, президент США Дональд Трамп порадив Великобританії не виплачувати Європейському Союзу 39 млрд фунтів стерлінгів за вихід з Євросоюзу.

  Теги : протест Велика Британія Дональд Трамп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів