Тепер і в Швейцарії незатишно: розпочато справу проти Блаттера

  25 Вересня, 2015 18:39
  Президент ФІФА живе саме у цій країні та донедавна вважав себе захищеним на її території.
  Йозеф Блаттер
  Фото з відкритих джерел
  Йозеф Блаттер

  Швейцарська прокуратура почала розслідування справи стосовно президента ФІФА Йозефа Блаттера.

  Про це повідомляється на сайті відомства.

  Блаттера підозрюють у недбалості і розтраті.

  Розслідування, зокрема, ведеться щодо епізоду з подписанням у вересні 2006 року контракту з Карибським футбольним союзом. Цей контракт був не вигідний ФІФА.

  У прокуратурі вважають, що Блаттер тим самим не виконав свій обов'язок президента, оскільки діяв всупереч інтересам ФІФА.

  Контракт підписував Джек Уорнер, який був не тільки главою Карибського футбольного союзу, а й президентом Конфедерації футболу країн Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну (CONCACAF).

  Нагадаємо, Блаттер заявив, що боїться залишати Швейцарію, бо тоді може бути арештованим та екстрадованим до Сполучених Штатів, де його мають допитати щодо корупції у ФІФА.

  Блаттер постійно змінює свою думку щодо подальшого балотування на посаду президента ФІФА. Він був переобраний 29 травня, через кілька днів після гучних арештів футбольних функціонерів ФІФА. Після цього він заявив про рішення покинути посаду президента ФІФА через корупційний скандал в організації. 26 червня стало відомо, що він забрав свою заяву про відставку.

  Теги : швейцарія ФІФА йозеф блаттер джек уорнер
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів