США та ЄС помилились у Порошенку – західні ЗМІ

  13 Грудня, 2017 19:09
  Reuters опублікувало статтю про необхідність заморозити активи українських корупціонерів.

  Єдиним дієвим способом припинити корупцію в Україні є застосування Заходом санкцій проти корумпованих українських високопосадовців та олігархів, зокрема, необхідно заморозити їхні активи та заборонити в'їзд до США та ЄС.

  Такою є одна з основних тез опублікованої Reuters статті "Коментар: як Трамп може припинити корупцію в Україні".

  Окрім заклику вдарити по найболючішому місцю українських високопосадовців – їхніх кишенях, у матеріалі йдеться про необхідність заморозити фінансову підтримку України, поки влада не створить Антикорупційний суд і не припинить атаки на НАБУ.

  "Захід має визнати, що він підтримав неправильного лідера в Україні. Президент Петро Порошенко не виконав своєї обіцянки очистити країну від корупції. Тривожна реальність полягає в тому, що, оскільки сам Порошенко контролює діяльність ГПУ та СБУ – установ, які б мали вести війну з корупцією, багато хто вважає, що він переслідує інакомислення та дискредитує антикорупціонерів, щоб усунути опозицію, налаштовану проти його переобрання (на пост президента – ред.)", – йдеться у статті.

  Водночас, наголошується, що самотужки, без підтримки західних партнерів Україна не зможе провести реформи на належному рівні.

  Нагадаємо, президент США Дональд Трамп  погодив 350 млн доларів військової допомоги Україні.

  Теги : США Порошенко санкції Євросоюз Дональд Трамп Reuters
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів