США розширили санкції проти Росії за анексію Криму і агресію на Донбасі

  9 Листопада, 2018 11:43
  Під санкції потрапили, зокрема, санаторії "Ай-Петрі", "Дюльбер", "Місхор".

  Влада Сполучених Штатів розширила санкційний список проти Росії за анексію Криму і агресію на сході України, додавши туди трьох фізичних осіб і дев'ять організацій.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства фінансів США.

  Так, у список увійшли так званий заступник "міністра" державної безпеки самопроголошеної "ЛНР" Олександр Басов, колишній начальник ракетних військ і артилерії РФ Володимир Зарицький і офіцер ФСБ Андрій Сушко, якого США вважають причетним до викрадення в 2017 році кримськотатарського активіста, який зазнав катувань.

  Під обмежувальні заходи також потрапили санаторії "Ай-Петрі", "Дюльбер", "Місхор", курорт "Мрія", ТОВ "Південний Проект", АТ "Кримтеплоелектроцентраль", "Гарант-СВ", "Управлінська компанія інфраструктурних проектів" і "міністерство державної" безпеки "ЛНР".

  Нагадаємо, напередодні спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер заявляв, що нові санкції будуть введені проти осіб та організацій, які підтримують спроби Росії інтегрувати Кримський регіон України за допомогою приватних інвестицій і проектів, а також проти тих, хто скоїв серйозні порушення прав людини.

  Теги : Крим Росія США Донбас санкції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів