США назвали Україну членом НАТО

  6 Червня, 2016 10:42
  Представник Держдепартаменту США назвав Україну членом Північноатлантичного альянсу.

  Офіційний представник Держдепартаменту США Джошуа Бейкер під час інтерв'ю російським ЗМІ назвав Україну не партнером, а членом НАТО.

  "Ніхто конфлікту не хоче, але все-таки конфлікт в Україні є. Україна є партнером, навіть не партнером, а саме членом НАТО. Все-таки ми не хочемо, щоб цей конфлікт розширювався до Прибалтики або Польщі. І тому ми реалізуємо стратегію, яка заснована на 5 пунктах: присутність тут більшої кількості американських військ, навчання і тренування з нашими партнерами, поставка військової техніки і обладнання, нарощування потенціалу наших союзників партнерів, а також приділення більшої уваги Америки східній частині Європи", - йдеться в заяві.

  Разом з тим, Бейкер наголосив, що нинішнє збільшення військового контингенту НАТО в країнах Балтії є не гонкою озброєнь, а відповіддю на російську агресію - "Для початку згадаємо, де ми були 2 роки тому, до української кризи. Тоді було партнерство між НАТО і РФ. Я не згоден, що зараз йде гонка озброєнь на кордоні з Росією. Однак те, що робить зараз НАТО - це заходи у відповідь на російську агресію в Україні".

  Крім того, представник Держдепу США підкреслив: головні розбіжності між НАТО і Росією наразі полягають саме з українською кризою, в той час, як по іншим пунктам вдається успішно співпрацювати.

  Теги : Росія НАТО Україна російська агресія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів