США і Європа можуть посилити санкції проти РФ через захоплення українських моряків – Волкер

  5 Грудня, 2018 11:01
  Дипломат підкреслив, що збереження уваги на долі українських моряків має посприяти їх звільненню.

  Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що Сполучені Штати і Європа можуть посилити санкції проти РФ або запровадити нові через захоплення українських моряків та кораблів.

  Про це він сказав у коментарі Голосу Америки.

  "Деякі наші європейські союзники говорили про нові санкції чи посилення існуючих санкцій. Я думаю, що це гідна ідея, ми її розглянемо", – зазначив Волкер.

  Він також висловив думку, що Росія має звільнити захоплених українських моряків та кораблі у якості жесту доброї волі перед святами.

  "Їх безпідставно атакували у відкритих водах, заарештували. Вони (росіяни – Ред.) мають вдатися до деескалації ситуації та повернути їх", – наголосив спецпредставник США.

  Дипломат підкреслив, що збереження уваги на долі українських моряків має посприяти їх звільненню. За словами Волкера, світ повинен продемонструвати єдність у протистоянні Росії.
  Як повідомлялося раніше, президент США Дональд Трамп направив Москві "потужний і ясний сигнал": якщо Росія не звільнить українські кораблі і моряків ВМС України, то країні може загрожувати ізоляція.

  Теги : Росія США санкції Європа моряки Курт Волкер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів