Сорос: Україна нас ще може здивувати

  21 Червня, 2015 09:45
  На думку американського бізнесмена санкцій проти Росії недостатньо, водночас країнам Заходу слід надати підтримку Україні.

  Джордж Сорос вважає, що одних санкцій проти Росії замало. Їх потрібно з'єднати з політичним рішенням союзників України та зробити все необхідне для виживання та для успішного проведення масштабних політичних та економічних реформ.

  Про це він сказав в інтерв*ю "A Winning Strategy For Ukraine" в газеті "Project Syndicate", США.

  "Санкції, хоч вони і необхідні, завдають шкоди не тільки Росії, але й європейській економіці. Навпаки, забезпечити процвітання української економіки було б корисно і Україні, і Європі", вважає Сорос.

  Також, Сорос наголосив, що санкції самі по собі підтверджують путінський тезу, нібито Росія стала жертвою чи то західної, чи то англосаксонської змови з метою позбавити її законного статусу великої держави, рівної Сполученим Штатам. За твердженням кремлівської пропагандистської машини, всі економічні та політичні проблеми Росії викликані ворожістю Заходу.

  Єдиний спосіб спростувати цю тезу - поєднувати санкції з ефективною підтримкою України.

  Якщо занепад в Росії буде супроводжуватися процвітанням України, ніяка пропаганда не зможе приховати того факту, що звинувачувати за це слід політику Путіна.

  Теги : Путін Росія США Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів