Скандал з синьо-жовтою формою: польська компанія пояснила вибір форми для українців

  12 Сiчня, 2018 14:25
  Синьо-жовта форма призначена для українців в якості моделі швидкого розпізнавання співробітників компанії.

  Польська компанія Lindab прокоментувала скандал з синьо-жовтою формою для українців, заявивши, що жовті футболки носять всі співробітники, які не знають польської мови. Про це повідомили в прес-службі компанії.

  До компанії зазначили, що одним із способів забезпечення ефективності та безпеки на робочому місці є використання різних кольорів захисного одягу для полегшення швидкої ідентифікації.

  За даними компанії, близько року тому проблеми в комунікації виникли в виробничому залі і на складі з-за того, що не всі говорили на одній мові. Тому керівництво вирішило ввести модель швидкого розпізнавання: співробітники, що не говорили по-польськи, незалежно від національності, повинні були носити іншу футболку.

  "З моменту появи нової системи всі співробітники, які не говорять по-польськи, носять жовті футболки, а також співробітники, які можуть допомогти в якості перекладачів – помаранчеві футболки", – пояснили в Lindab.

  Нагадаємо, на заводах компанії Lindab, які знаходяться під Варшавою, працівників з України зобов'язали носити уніформу в кольорах національного прапора.

  Теги : Польща
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів