Сійярто звинуватив Порошенка в "кампанії ненависті" до угорців

  11 Жовтня, 2018 13:47
  Глава МЗС Угорщини переконаний, що українська держава причетна до "Миротворця".

  Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав неправдивим твердження про те, що українська держава не причетна до сайту "Миротворець", який опублікував список закарпатських чиновників з угорськими паспортами.

  Про це йдеться у повідомленні на сайті угорського уряду.

  Сійярто, котрий нещодавно й сам потрапив до бази ресурсу, вважає, що за цим стоїть президент України Петро Порошенко. На думку глави МЗС Угорщини, Порошенко "дав згоду на кампанію ненависті заради підвищення популярності перед виборами".

  "Це брехня, що українська держава не має нічого спільного з веб-сайтом, на якому перераховані підозрювані з українсько-угорським громадянством", – заявив він.

  За словами Сійярто, на сайті є особисті дані, недоступні з відкритих джерел – їх можна отримати виключно від спецслужб або інших урядових джерел. Він також стверджує, що один з керівників "екстремістського сайту" працював в українській спецслужбі.

  Слід зазначити, напередодні Угорщина викликала "на килим" посла України через угорський список "Миротворця". А перед тим Будапешт і Київ обмінялися видвореннями дипломатів у зв’язку із паспортним скандалом на Закарпатті.

  Теги : Порошенко Угорщина Петро Порошенко Петер Сійярто
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів