Швеція додатково виділить $380 тис. на підтримку реформ в Україні

  1 Серпня, 2018 07:47
  Країна тепер стане найбільшим партнером організації "Реанімаційний пакет реформ" (РПР) на наступні 12 місяців.

  Уряд Швеції з 1 серпня надасть 380 тисяч доларів додаткової фінансової підтримки українському об'єднанню громадських організацій та експертів "Реанімаційний пакет реформ" (РПР) на 12 місяців для сприяння подальшим реформам і розвитку громадянського суспільства в Україні.

  Про це Європейській правді повідомили в посольстві Швеції в Україні.

  Зазначається, що РПР зарекомендував себе як надійний партнер і продемонстрував ефективну модель співпраці влади і громадськості у забезпеченні демократичних перетворень в країні, тому Швеція рада продовжити свою підтримку цієї організації.

  Таким чином Швеція, яка завжди підтримувала РПР, тепер стане найбільшим партнером організації на наступні 12 місяців. За наступні 12 місяців РПР отримає юридичний статус, і подальше фінансування спрямовуватиметься організації безпосередньо.

  "Реанімаційний пакет реформ" є коаліцією провідних громадських організацій та експертів України, які об'єдналися для запуску і реалізації реформ в країні. РПР функціонує як координаційний центр для 83 неурядових організацій та 22 експертних груп, які розробляють, просувають і здійснюють контроль за реалізацією реформ. За 4 роки за підтримки РПР було ухвалено 123 закони.

  Як повідомлялося раніше, Швейцарія виділить Україні ще $1,8 млн на реформу енергоефективності.

  Теги : реформи уряд Україна швеція гроші
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів