Штайнмаєр: Захід потребує Росії

  15 Травня, 2016 16:22
  Глава МЗС Німеччини заявив, що ЄС буде складно знайти єдину позицію щодо санкцій проти РФ.

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр під час інтерв’ю німецьким ЗМІ заявив, що всередині Європейського союзу зростає кількість противників продовження санкцій проти Росії.

  "Ми відзначаємо, що опір проти продовження санкцій всередині ЄС зростає і порівняно з минулим роком буде складніше знайти єдину позицію. Але незважаючи на те, що це буде важко, ми повинні будемо прагнути до цієї єдиної позиції", - йдеться в заяві.

  Разом з тим, Штайнмаєр наголосив: великі промислово розвинені країни зацікавлені в тому, щоб Росія повернулася в коло G8, після того, як виконає Мінські домовленості, оскільки "немає ніяких переконливих історичних прикладів того, що ізоляція приносила б нам миру у всьому світі".

  Крім того, міністр підкреслив: "Захід потребує Росії для врегулювання великих міжнародних гарячих точок. У Сирії це вже стало само собою зрозумілим. І я насмілюся передбачити, в зусиллях по стабілізації ситуації в Лівії нам теж треба буде підключити Росію".

  Нагадаємо, керівник робочої групи з питань безпеки у Мінську заявив, що т.зв. "женевський формат" був би ефективнішим, ніж "нормандський", оскільки Німеччина і Франція - давні партнери Росії.

  Теги : Росія мінські домовленості Штайнмаєр ЄС санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів