СБУ: Росія атакуватиме електронні системи ЦВК під час президентських виборів

  12 Лютого, 2019 10:38
  Зі слів представника СБУ, Кремль робить усе, аби втрутитися у вибори в Україні та привести до влади вигідних йому політиків.

  Російські спецслужби готують потужні кібератаки на українські електронні системи ЦВК і критичні об’єкти інфраструктури під час проведення президентських виборів.

  Про це повідомив начальник департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ Олександр Климчук в ефірі телеканалу ICTV.

  З його слів, Кремль робить усе, аби втрутитися у вибори в Україні та привести до влади вигідних йому політиків.

  "Існуюча інформація свідчить, що спецслужби Росії готують потужні кібератаки на виборах і напередодні виборів. Вони можуть проходити не тільки в електронних системах безпосередньо Центральної виборчої комісії, а можуть атакувати будь-які об'єкти критичної інфраструктури, такі як транспорт, зв'язок, фінанси й енергетика" , – заявив він.

  За інформацією СБУ, торік було заблоковано 300 російських кібератак, дві тисячі фейкових акаунтів і понад двісті сайтів антиукраїнської пропаганди.

  У 2019 році планують заблокувати ще 100 сайтів.

  Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за заборону громадянам Росії брати участь в українських виборах у ролі спостерігачів.

  Теги : СБУ РФ вибори ФСБ РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів