Рух потягів під Ла-Маншем зупинили через прорив мігрантів

  3 Жовтня, 2015 10:07
  Тунель не функціонуватиме протягом декількох годин.

  Євротунель тимчасово припинив свою роботу через черговий прорив мігрантів, що спробували великою групою пробратися по тунелю до Британії з боку французького порту Кале.

  Як повідомив представник компанії-оператора, мігранти діяли злагоджено і швидко прорвалися крізь огорожі. Їх було близько сотні, передає Російська служба BBC.

  "Атака явно було добре організована, про це говорить велика кількість мігрантів у цій групі", - заявив представник компанії-оператора тунелю.

  Як очікується, тунель не функціонуватиме протягом декількох годин. Британська і французька поліція намагаються змусити мігрантів залишити тунель, однак біженці розосередилися по ньому і ховаються в темряві, що сильно ускладнює пошук.

  За даними французької влади, до початку липня на околиці Кале накопичилося близько трьох тисяч мігрантів, в основному прибули до Франції з Ефіопії, Еритреї, Судану та Афганістану.

  Майже щоночі вони роблять спроби пробратися до Великобританії.

  Нагадаємо, 2 серпня Великобританія і Франція закликали інші країни ЄС допомогти їм у подоланні причин міграційного кризи.

  Теги : нелегальні мігранти
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів