Розвідка США: на борту Airbus A321 могла бути бомба ІД

  5 Листопада, 2015 08:44
  Є припущення, що бойовики ІД заклали бомбу в багаж або десь у літаку.
  Уламки літака Airbus A321
  Уламки літака Airbus A321

  Відповідно до останніх припущень розвідки США, на борту російського літака Airbus A321 міг бути закладений бойовиками "Ісламської Держави" вибуховий пристрій, що і призвело до катастрофи.

  Про це повідомив телеканал CNN із посиланням на анонімне джерело в американських спецслужбах.

  Як було зазначено, є чітке припущення, що це була бомба, закладена в багажі або десь у літаку. До такого висновку експерти дійшли, виходячи з останніх даних розвідки, в тому числі моніторингу внутрішніх повідомлень ІД, які відрізняються від їх публічної пропаганди.

  Водночас агентство Reuters повідомляє з посиланням на єгипетські джерела, що падіння літака А321 міг викликати вибух на борту, однак його причини поки залишаються незрозумілими.

  Відзначимо, що раніше представник уряду Єгипту заявляв, що всі свідчення, включно із супутниковими даними, вказують на те, що причиною авіакатастрофи стала технічна несправність літака. Розслідування також показало, що на тілах загиблих не було слідів впливу вибуху. Крім того, на двох чорних скриньках були відсутні сліди термічного впливу. 

  Нагадаємо, пасажирський літак РФ Airbus 321 впав 31 жовтня на Синайському півострові в Єгипті. На борту літака знаходились 224 людини – 217 пасажирів і 7 членів екіпажу, серед них 25 дітей. Всі загинули.

  Більшість загиблих – росіяни. Також у літаку знаходились четверо українських громадян: Ст. Сачук, Л. Мовчанова, В. Усатова, К. Усатов. 

  Теги : вибух авіакатастрофа Ісламська держава Airbus A321 бомба
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів