Розширені санкції США проти російських компаній вступили в дію

  10 Серпня, 2015 10:57
  Вперше санкції зачепили і російського газового монополіста "Газпром".
  Фото: AFP

  Сьогодні набувають чинності розширені санкції, які США оголосили 30 липня проти громадян РФ та ряду російських компаній. Про це повідомило міністерство фінансів США.

  Відділ контролю за іноземними активами Мінфіну США опублікував імена громадян Росії, власність яких та пов'язані з ними активи заблоковані. Також до "чорного списку" увійшли ряд юридичних осіб.

  Зокрема, до переліку потрапили структури Зовнішекономбанку і "Роснефти", Управляюча компанія Російського фонду прямих інвестицій, корпорація розвитку Північного Кавказу, Управляюча компанія Фонду розвитку Далекого Сходу і Байкальського регіону.

  Окрім того, під санкції потрапили Іжевський механічний завод, "Концерн Іжмаш", Airfix Aviation, холдинг МАКО, IPP Oil Products, SET Petrochemicals, Langvik Capital, Southeast Trading та інші.

  Як повідомлялось, під розширену дію галузевих санкцій США проти російської економіки потрапило Південно-Киринське нафтогазове родовище в Охотському морі (входить до проекту Газпрому "Сахалін-3"). Таким чином, російський "Газпром" вперше зазнав удару, адже до цього західні санкції його майже не зачіпали. 

  Теги : Росія США Газпром санкції
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів