Розгін під ВР: у Раді Європи зареєстрували насильство проти журналістів

  6 Березня, 2018 17:24
  У Раді Європи позначили інцидент із нападом на журналістів другим рівнем тривоги.

  На платформі Ради Європи для захисту журналістики і безпеки журналістів зареєстровано повідомлення щодо нападів на трьох українських працівників ЗМІ під час розгону наметового містечка біля Верховної Ради 3 березня.

  Повідомлення, розміщені на платформі, передаються відповідним органам влади, які можуть відреагувати.

  У Раді Європи також позначили інцидент із нападом на журналістів під українським парламентом другим рівнем тривоги.

  Зокрема, прийнято до уваги випадок із журналістом київської редакції "Радіо Свобода" Сергієм Нужненком, який постраждав внаслідок дій правоохоронців. Він отримав хімічний опік очей після того, як правоохоронець розпилив йому в обличчя перцевий газ. Журналіста госпіталізували.

  Крім цього, журналіст видання "Інсайдер" Влад Красінський був витіснений двома правоохоронцями до барикад і також постраждав від розпилення перцевого газу, незважаючи на те, що мав при собі посвідчення журналіста.

  Журналісту "Громадського" Богдану Кутєпову, який був одягнений у помаранчевий жилет із написом "Преса", також не дозволяли працювати. Його по нозі вдарив працівник поліції.

  Нагадаємо, раніше міжнародна правозахисна організація Amnesty International закликала розслідувати дії працівників Національної поліції та Національної гвардії під час демонтажу наметового містечка під Верховною Радою 3 березня.

  Теги : Верховна Рада напад Рада Європи журналісти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів