Росія допоможе Уганді стати електронною державою

  21 Травня, 2015 12:48
  Завдяки РФ в цій африканській країні з'являться електронний уряд, а інтернет буде захищений від впливу "вузької групи осіб".

  Росія вирішила зробити Республіку Уганда передовою державою з численними електронними сервісами.

  Про це йшлося на зустрічі заступника міністра зв'язку і масових комунікацій РФ Олексія Воліна та державного міністра інформації та інформаційних технологій Республіки Уганда Ньомбі Тембо, повідомляє сайт Мінкомзв'язку Росії.

  Теми, що обговорювалися на переговорах - співпраця у сфері інформаційних технологій, електронного уряду, створення цифрового телебачення.

  Повідомляється, що гості з далекої країни зацікавилися російським досвідом створення електронного уряду, а заодно - "порталу державних послуг, організації міжвідомчого документообігу та інших дистанційних соціально значущих сервісів". Росія допоможе їм впровадити ці технології у себе.

  Питання планується вирішувати в рамках запланованої до створення російсько-угандійської комісії з економічного і науково-технічного співробітництва. Може бути також підписана окрема угода про співпрацю в області інформації.

  Турбує обидві країни і той факт, що інтернет контролюється "вузькою групою осіб і країн". Вони збираються з цим боротися, і будуть спільно працювати над виробленням нових міжнародних правил контролю над всесвітньою мережею.

  Теги : Інтернет уганда електронний уряд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів