Росію звинувачують у використанні забороненого білого фосфору в Сирії

  1 Грудня, 2015 16:03
  Сирійці та західні ЗМІ стверджують, що під час своїх авіанальотів Росія використовує заборонену хімічну зброю.
  Фото з відкритих джерел
  "Білий фосфорний дощ"

  У сирійському сегменті соціальних мереж почали з'являтися повідомлення про те, що Росія використовує в Сирії заборонені Женевською конвенцією боєприпаси, заправлені смертельним білим фосфором.

  Як повідомляють іноземні ЗМІ, жертвою цих інтенсивних бомбардувань, які ведуться на північному заході Сирії, в основному стає мирне населення.

  На фото і відео, які почали з'являтися в Twitter, видно як з неба падає "білий дощ", що говорить про використання забороненої хімічної зброї.

  Зазначається, що білий фосфор обрушився на так звану столицю "Ісламської держави" – місто Ракку, де вбив більше цивільних, ніж бойовиків.

  Наголошується, що фотографії поки ще не були верифіковані, проте журналісти в Рацці підтверджують факт використання фосфорних бомб.

  Водночас ще 13 листопада місцеві жителі розповідали одному з британських видань, що стали свідками використання хімічної зброї. Вони повідомляли, що бачили десятки постраждалих мирних жителів з жахливими травмами, викликаними "фосфорними атаками". 

  Як відомо, хімічна зброя заборонена Женевською конвенцією, оскільки вона дуже токсична та може, як мінімум, пропалити плоть та кістки. Білий фосфор використовується військовими для освітлення цілей в нічний час або в димових завісах.

  Теги : Росія Сирія російські авіаудари
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів