Російських поліцейських вербували до "Правого сектору" - Слідком РФ

  6 Липня, 2015 11:47
  Поліцейські "не піддалися" на спробу вербування, стверджують російські слідчі.

  Росіянин вербував поліцейських для "Правого сектору", говорять у Слідчому комітеті РФ.

  Слідком розслідує справу стосовно громадянина Росії Олександра Разумова, якого звинувачують за ч. 1 ст. 282 КК РФ (розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності) і ч. 1 ст. 359 КК РФ (найманство).

  Слідство вважає, що Разумов навесні 2014 року виїжджав до України. Там він проходив підготовку у таборі "Правого сектора", після чого повернувся до Росії, де розпочав вербування до лав ПС.

  Один з епізодів стосується 29 серпня 2014 року, коли Разумов, перебуваючи в Зеленограді, нібито діючи за змовою з керівництвом "Правого сектору", зустрічався з двома своїми знайомими - чинними співробітниками поліції, та вербував їх до лав ПС для участі у війні в Донбасі.

  В повідомленні зазначається, що "обвинувачений переоцінив свої здібності до переконання і недооцінив морально-етичні якості" російських поліцейських.

  Також Разумов на своїй сторінці "ВКонтакте" розміщував інформацію, спрямовану, за формулюванням Слідкому РФ, "на розпалювання ненависті і ворожнечі, а також приниження гідності групи осіб за ознаками національності".

  Справу вже доправлено до суду.

  Нагадаємо, в Росії вже є один приговор нібито потенційному найманцю "Правого сектору". 19-річного мешканця Івановської області засуджено до 2 років умовно за намагання виїхати в Україну та воювати на боці "Правого сектору".

  Теги : Росія Правий сектор Слідчий комітет РФ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів