Російські ЗМІ майорять повідомленнями про невдоволених європейських аграріїв

  8 Вересня, 2015 12:25
  Пропагандистська преса РФ пише про бідних фермерів, які нарікають на продовольче ембарго Росії.
  Фото з відкритих джерел

  "Європейським аграріям недостатньо підтримки ЄС у півмільярда євро, яка не зможе компенсувати втрати від продовольчого ембарго Росії. А це - 5,5 млрд євро щороку".

  Такі прогнози щодо невтішної ситуації, в яку потрапили фермери - стрімко ширять російські ЗМІ, посилаючись на думку генсека професійної спілки європейських фермерів та працівників сільгоспкооперативів Copa-Cogeca Пекки Песонена. 

  Насправді ж, вчора Єврокомісія пішла назустріч фермерам - скликала екстрене засідання щодо сільського господарства для обговорення їх підтримки у зв'язку з кризовою ситуацією в молочному і скотарському секторах.

  Результатом стало виділення 500 млн євро екстреної фінансової допомоги. Однак, російські ЗМІ вирішили акцентувати увагу на тому, що сума не може покрити річні витрати. Саме цей акцент підхопили й українські ЗМІ олігарха-втікача Курченка.

  Як зазначається, скасування квот на виробництво молока, а також продовольче ембарго Росії дійсно призвели до його перевиробництва і зменшення закупівельних цін з 37 євроцентів за літр торік до 25-28 євроцентів - цьогоріч. 

  Нагадаємо, Москва влітку минулого року обмежила імпорт продукції з країн, які санкційно ополчилися проти неї. У червні цього року у відповідь на пролонгування санкцій, Росія відповіла тим же - продовжила продуктове ембарго ще на рік.

  Теги : ЄС аграрії пропаганда російські ЗМІ продовольче ембарго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів