Росія запропонувала створити коаліцію для боротьби з ІГІЛ

  4 Серпня, 2015 13:51
  У Кремлі впевнені, що " тільки ударів з повітря недостатньо".

  Російська Федерація внесла пропозицію про створення широкої коаліції, до якої, серед інших, увійдуть сирійська й іракська армії та курди.

  Деталі пропозиції були озвучені главою МЗС РФ Сергієм Лавровим 3 серпня в Досі на зустрічі з держсекретарем США Джоном Керрі та їхніми колегами з країн Перської затоки.

  Москва вважає, що "тільки ударів з повітря недостатньо", "необхідно формувати коаліцію однодумців, в тому числі з тих, хто "на землі" зі зброєю в руках протистоїть терористичній загрозі. А це включає сирійську та іракську армії, а також курдів", – заявив Лавров.

  За підсумками візиту Сергія Лаврова було поширено заяву МЗС Росії, у якій йдеться про формування коаліції за участю сирійських та іракських сил і курдів "на узгодженій міжнародно-правовій основі".

  Нагадаємо, раніше про власний план боротьби з "Ісламською державою", говорив Путін. Згідно з інформацією із російських ЗМІ, президент РФ планує приділити цій темі особливу увагу під час свого виступу на відкритті 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку у вересні.

  Теги : Путін США РФ Кремль тероризм Джон Керрі ІДІЛ курди
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів