Росія сфальсифікувала записи "чорних скриньок" літака, в якому загинув Качинський

  16 Вересня, 2016 11:05

  У рамках розслідування Смоленської катастрофи польські експерти заявляють, що записи чорних скриньок літака Ту-154М, який зазнав авіакатастрофи під Смоленськом у 2010 році, було сфальсифіковано. Окрім того, є підозри щодо приховування документів, які мають стосунок до справи.

  Про це повідомляє Польське Радіо.

  Зокрема стверджується, що з польських реєстраторів було видалено короткий відрізок, на місце якого вставлено відрізок з російського реєстратора. У заміненому відрізку містилася інформація про несправності двигуна, генераторів і радіовисотомерів, що трапилися, коли президентський літак пролітав на висоті 15 метрів.

  Водночас, міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич, заявляє, що команда, яка вивчає причини Смоленської катастрофи, не має завданням назвати імена винуватців катастрофи.

  "Не варто очікувати, що ця комісія представить імена винних. Її завдання полягає в іншому – вказати на ті фактори і події, які призвели до трагедії", – зазначив Мацаревич.

  Нагадаємо, катастрофа літака Ту-154 сталася 10 квітня 2010 року неподалік Смоленська. Загинуло 96 осіб, серед яких президент Польщі Лех Качинський з дружиною, керівники всіх родів військ, начальник генерального штабу, представники Сейму і Сенату, канцелярії президента, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качаровський, представники вищого військового командування, політичних партій, громадські та релігійні діячі.

  Теги : катастрофа Росія Польща Качинський Смоленська трагедія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів