Росія розгорнула в Сирії найновіші комплекси ППО С-400

  13 Листопада, 2015 11:35
  Ракетні комплекси повинні збивати авіацію противника.

  Російська Федерація розгорнула на авіабазі Хмеймім у сирійській провінції Латакія новітні ракетні комплекси протиповітряної оборони С-400 (за класифікацією НАТО SA-21 "Growler"), повідомляє Daily Mail.

  Радіолокаційні системи для С-400 вдалося зафіксувати групі з 50 іноземних журналістів, яких Міноборони РФ запросило на авіабазу в Латакії. Всього ракетна система складається з трьох частин: центральний контрольний пункт управління, радіолокаційний комплекс, і ракетна установка. Побачена радіолокаційна станція дозволяє відстежувати до 300 цілей, серед яких літаки та крилаті ракети.

  Зазначимо, що комплекси С-400 можуть уражати ціль на відстані до 400 км і на висоті до 27 км. Дальність ураження покриває площу, що охоплює більшу частину Сирії, Південну частину Туреччини, Кіпр, східне Середземномор'я, а також частину Ізраїлю. Експерти вважають, що комплекси С-400 в Сирії - це чіткий сигнал Кремля для Туреччини та Ізраїлю про створення повітряного щита.

  Нагадаємо, що раніше іноземні ЗМІ звинуватили Росію у використанні, заборонених міжнародними конвенціями, фосфорних бомб в Сирії.

  Теги : Росія ППО Сирія С-400
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів