Росія не віддасть на поживу українським націоналістам російськомовне населення Донбасу - Путін

  20 Грудня, 2015 18:53
  Президент РФ дав інтерв’ю російському телеканалу, де висловився стосовно України.
  Фото з відкритих джерел

  В інтерв'ю, показаному в документальному фільмі "Миропорядок" на телеканалі "Росія", Президент Росії Путін зробив ряд дивних та вже звичних заяв стосовно України.

  • "Що стосується України і загалом пострадянського простору, то взагалі я переконаний, що позиція наших західних партнерів - європейських і американських - пов'язана не із захистом інтересів України, а пов'язана зі спробою перешкодити відтворення Радянського Союзу. Ніхто не хоче нам вірити, що у нас немає мети відновити Радянський Союз".
  • "Утримувати Україну ніхто не хоче, а при цьому ще хочуть перекласти фінансове навантаження на Росію: кредити не хочуть повертати, хоча ми запропонували дуже хороше, комфортне, на мій погляд, вирішення питання заборгованості".
  • "Ми не можемо віддати на поживу українським націоналістам тих людей, які на південному сході країни проживають. Не тільки росіян, але й російськомовне населення, яке орієнтується на Росію. Немає нічого надмірного в цій позиції".
  • "Ядерна тріада (міжконтинентальні балістичні ракети, стратегічні бомбардувальники і атомні підводні човни з балістичними ракетами – ред.) лежить в основі політики ядерної безпеки РФ. Але ми ніколи не розмахували і ніколи не будемо розмахувати цієї ядерною дубиною, але в нашій військовій доктрині їй відводиться належне місце і належна роль".

  Крім того, російський Президент похвалився тим, що ВВП в Росії впав не так сильно, як в Україні; висловив нерозуміння тим, чому ЄС пов’язує продовження санкцій проти його країни з виконанням Мінських домовленостей; заявив, що  "тиснути" на "ЛДНР" – не справа Росії, а також висловив скепсис щодо надання Україні безвізового режиму з ЄС.

  Теги : безвізовий режим Путін Росія ядерна зброя СРСР ВВП сепаратисти Україна росіяни націоналісти "борг Януковича"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів