Росія не братиме участі в черговій сесії ПАРЄ

  18 Сiчня, 2016 16:12
  У Кремлі заявили, що відмовляються брати участь у роботі ПАРЄ через позбавлення РФ можливості впливати на вироблення рішень і позицій відомства.
  Фото з відкритих джерел

  Москва підтвердила, що не пошле свою делегацію на чергову сесію ПАРЄ, заявивши, що "не працюватиме в умовах диктату".

  Таку позицію озвучив голова комітету Держдуми з міжнародних справ, глава російської делегації в Асамблеї Олексій Пушков, повідомляють російські ЗМІ.

  "Ця концепція діалогу, яку пропонувала голова ПАРЄ Анн Брассер, на мій погляд, не витримувала жодної критики, тому що це діалог нерівноправний – в умовах, коли делегація не може голосувати, не може брати участі ні в засіданнях бюро ПАРЄ, ні засіданнях постійного комітету, тобто позбавлена можливості впливати на вироблення рішень і позицій ПАРЄ. У таких умовах це не демократичний діалог, а диктат однієї сторони відносно іншої", – йдеться в заяві.

  Крім того, раніше спікер Держдуми Сергій Наришкін заявив, що делегація РФ прийняла рішення утриматися від участі в січневій сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи.

  Як повідомлялось ранішеРосія хоче зняти з себе санкції ПАРЄ, не з’явившись на січневе засідання Асамблеї.

  Нагадаємо, на першій сесії в січні 2015 року російська делегація була присутня, однак залишила Страсбург після того, як санкції було продовжено. Усі наступні 3 сесії делегація не відвідувала.

  Теги : Росія ПАРЄ Наришкін пушков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів