Росія нанесла перші авіаудари в Сирії. Не по ІДІЛ

  30 Вересня, 2015 16:40
  Російські літаки били по повстанцям, які воюють проти президента Асада.

  Росія почала авіаційні удари в Сирії. Але не по позиціях ісламистів, а по поміркованій опозиції, яка воює з президентом Башаром Асадом.

  Перші удари були проведені поблизу міста Хомс, повідомляють американські ЗМІ.

  Хомс - один з центрів повстанського руху проти Асада, з якого й почалась в 2011 році громадянська війна в країні.

  Американські джерела підтверджують, що Росія звернулась до США із закликом прибрати бойові літаки з повітряного простору Сирії. При цьому росіяни не проінформували, по яких позиціях вони планують наносити авіаудари.

  Правозахисна організація "Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини" уточнила інформацію про авіаудари поблизу Хомса: ударів завдано по двох населених пунтках на північ від міста - аль-Расатан і Талбісах, та по селищу аль-Зафаранах.

  Від бомбардувань загинуло 27 мешканців, в т.ч. 5 жінок та 6 дітей. Очікується, що кількість жертв може зрости, оскільки багато людей знаходяться під завалами.  При цьому правозахисники звинувачують в бомбардуванні війська Асада, а не росіян.

  Росіяни вже підтвердили початок авіаційних ударів в Сирії. Як заявив офіційний представник Міноборони РФ генерал-маойр Ігор  Конашенков, російські літаки наносять удари по військовій техніці, вузлах зв’язку, транспортних засобах, складах зі зброєю, боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами, причому саме по військах ІДІЛ.  Нагадаємо, що раніше Рада Федерації Росії одностайно проголосувала за використання Збройних сил РФ на території інших країн. Це було зроблено для участі російських ВПС у конфлікті в Сирії.

  Теги : Росія ІДІЛ Сирія башар асад
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів