Росія хоче зняти з себе санкції ПАРЄ, не з’явившись на січневе засідання Асамблеї

  17 Сiчня, 2016 15:46
  РФ може не відправити свою делегацію на засідання ПАРЄ, щоб уникнути продовження проти себе санкцій відомства.
  Фото з відкритих джерел

  Парламентська асамблея Ради Європи може стати першим міжнародним органом, який зменшить тиск на РФ.

  Про це йдеться в матеріалі "Європейської правди".

  Зазначається, що досягнути такої "фіктивної перемоги" Росія може за рахунок того, що її делегація просто не зʼявиться на засідання.

  "Станом на суботу до нас у Страсбург ще не надійшов список російської делегації. А за регламентом його треба надіслати не пізніше ніж за тиждень до початку сесії, якщо це можливо, тобто до понеділка. Окрім Росії, всі без винятку делегації надіслали ці списки", – наводить видання слова свого джерела в Асамблеї та пояснює: санкції ПАРЄ юридично накладаються у вигляді обмежень на роботу національної (в даному разі – російської – ред.) делегації. Відповідно, у разі відсутності делегації санкції накласти неможливо.

  Підкреслюється, що по суті, на зимовій сесії, де російське питання мало бути основним, тепер дії РФ, імовірно, взагалі не розглядатимуться

  Наголошується: попри те, що санкції ПАРЄ проти Росії не стосуються економіки, проте  саме Асамблея стала першим міжнародним органом, членом якого є Росія, який впровадив обмеження проти РФ, через що позиція цього органу нині має особливу вагу.

  Також зазначається: у разі, якщо Росія вирішить не брати участі у січневій сесії ПАРЄ, вона  автоматично залишиться без повноважень до осені 2016 року.

  Теги : Росія ПАРЄ делегація санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів