Росія хоче окупувати частину Сирії - ЗМІ США

  21 Вересня, 2015 10:41
  Плацдарми для окупації є - РФ має в Сирії дві бази.

  Росія намагатиметься реалізувати в Сирії т. зв. "кримський сценарій", за результатами якого частина країни може бути окупована.

  Таку думку висловив у статті політичний оглядач New York Post Амір Тахер.

  Такі ж дії Росії вже було апробовано у Грузії та Україні.

  У Сирії РФ також планує спиратись на одну з меншин. Як пише оглядач, Кремль починає позиціонувати себе як "захисника етнічної, лінгвістичної або релігійної меншини", котра пізніше запрошує російські війська на підтримку повстання проти центральної влади, на яку навішують ярлики "фашистів" або "терористів".

  Щодо України, то журналіст зазначає, що Путін на Донбасі "отримав у своє розпорядження політичний пістолет, який направив на владу в Києві".

  Наступним кроком у діях Кремля буде саме Сирія, в першу чергу, сирійське узбережжя - з військовими базами РФ в Тартусі й Латакії, які стануть плацдармом для окупації.

  Потім Росія візьметься за Молдову, де зараз проходять антиурядові акції, та Латвію, в якій також посилились проросійські настрої.

  Що важливо, пише Тахер, то це усвідомити різницю дій США та Росії. У той час як Штати сповідують постмодерністську версію "дипломатії сприйняття" (іншими словами, діють за ширмою), Путін веде архаїчну й просту силову гру.

  Теги : Росія молдова Латвія Сирія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів