Росія боїться турецьких контрсанкцій - ЗМІ

  4 Грудня, 2015 10:37
  Цілі галузі тамтешньої економіки дуже нервують.

  Росія вже "дає задню" у торгівельній війні з Україною. В російському уряді вже підрахували можливий ефект від контрсанкцій Туреччини.

  Про можливість введення таких санкцій 2 грудня повідомив прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу.

  За даними російських ЗМІ, Давутоглу заявив, що Туреччина готова запровадити заходи компенсації збитків від оголошених РФ економічних санкцій, але не уточнив, які саме.

  Російське міністерство торгівлі та промисловості почало прораховувати ризики ще до заяв турецького прем'єра. Результатом стала, наприклад, рекомендація працюючим в РФ автоконцернам відмовитися від турецьких комплектуючих, якщо Туреччина прийме рішення відмовитись від їх постачання.

  Росія поки не планує вводити тотальну заборону на поставки промтоварів з Туреччини, але уряду доручено опрацювати перелік обмежень по товарах, "який при необхідності може бути введений в дію".

  Російський бізнес негативно поставився до можливих заборон. Більше за усіх хвилюються виробники зерна, що експортують значну частину продукції до Туреччини: низка учасників ринку призупинила підписання контрактів з Туреччиною на експорт зерна, на січень контракти не укладаються.

  За останній тиждень вартість тонни пшениці в портах азовського басейну РФ впала до 165 долара, тоді як тижнем раніше її ціна була 176 долара.

  Теги : Росія санкції туреччина промтовари продукти
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів